Resultados 1º equipo

Partidos

X1 – Liga Asobal – Visitante

Sab 11 Sept 2021 18:30 horas

Viveros Herol Nava

X2 – Liga Asobal – Local

Dom 19 Sept 2021 12:00 horas

Bidasoa Irún

X3 – Liga Asobal – Visitante

Sab 25 Sept 2021 18:30 horas

Incarlopsa Cuenca

X4 – Liga Asobal – Local

Sab 2 Oct 2021 18:30 horas

Fraikin Granollers

X5 – Liga Asobal – Visitante

Sab 6 Oct 2021 21:30 horas

Bathco Torrelavega

X6 – Liga Asobal – Local

Sab 9 Oct 2021 16:45 horas

Recoletas At. Valladolid

X7 – Liga Asobal – Visitante

Sab 16 Oct 2021 19:30 horas

Bada Huesca

X8 – Liga Asobal – Local

Sábado 23 Oct 2021 19:00 horas

Bm. Benidorm

X9 – Liga Asobal – Visitante

Sábado 30 Oct 2021 19:00 horas

Helvetia Anaitasuna

29 – 33

X10 – Liga Asobal – Local

Mércores 10 Nov 2021 20:45 horas

Ángel Ximénez Puente Genil

28 – 33

X11 – Liga Asobal – Local

Sábado 13 Nov 2021 18:30 horas

Barça

26 – 33

X12 – Liga Asobal – Visitante

Sábado 20 Nov 2021 18:30 horas

Iberoquinoa Bm. Antequera

20 – 29

X13 – Liga Asobal – Casa

Domingo 28 Nov 2021 19:00 horas

Unicaja Banco Sinfín

33 – 25

X14 – Liga Asobal – Fuera

Sábado 4 Dec 2021 19:30 horas

ABANCA Ademar León

29 – 31

X15 – Liga Asobal – Casa

Sábado 12 Dec 2021 19:00 horas

Logroño La Rioja

30 – 28

Copa do Rei – 2ª Rolda – Casa

Mércores 15 Dec 2021 20:30 horas

Logroño La Rioja

38 – 35

Copa do Rei – 3ª Rolda – Fóra

Mércores 2 Feb 2022 20:15 horas

Bada Huesca

30 – 29

X16 – Liga Asobal – Casa

Sábado 5 Feb 2022 17:00 horas

Viveros Herol Bm. Nava

30 – 23

X17 – Liga Asobal – Fóra

Sábado 12 Feb 2022 12:00 horas

Bidasoa Irún

25 – 25

Copa do Rei – 3ª Rolda – Casa

Martes 15 Feb 2022 20:30 horas

Bada Huesca

33 – 31

X18 – Liga Asobal – Casa

Sábado 19 Feb 2022 17:00 horas

Incarlopsa Cuenca

26 – 28

X19 – Liga Asobal – Fóra

Sábado 26 Feb 2022 12:00 horas

Fraikin Granollers

36 – 24

X20 – Liga Asobal – Casa

Domingo 6 Mar 2022 19:00 horas

Bathco Torrelavega

28 – 29

X21 – Liga Asobal – Fóra

Domingo 13 Mar 2022 12:00 horas

Recoletas At. Valladolid

31 – 26

Copa do Rei – Cuartos de final

Venres 25 Mar 2022 15:00 horas

ABANCA – Ademar León

33 – 32

Copa do Rei – Semifinal

Sábado 26 Mar 2022 19:00 horas

Barça

28 – 36

X22 – Liga Asobal – Casa

Domingo 3 Abr 2022 16:15 horas

Bada Huesca

25 – 25

X23 – Liga Asobal – Fóra

Domingo 10 Abr 2022 12:00 horas

Bm. Benidorm

31 – 24

X24 – Liga Asobal – Casa

Mércores 20 Abr 2022 20:45 horas

Helvetia Anaitasuna

25 – 24

X25 – Liga Asobal – Fóra

Domingo 24 Abr 2022 12:00 horas

Ángel Ximénez Puente Genil

33 – 30

X25 – Liga Asobal – Fóra

Sábado 30 Abr 2022 12:00 horas

Barça

35 – 19

X27 – Liga Asobal – Casa

Sábado 7 Mai 2022 16:45 horas

Iberoquinoa Bm. Antequera

28 – 24

X28 – Liga Asobal – Fóra

Sábado 14 Mai 2022 21:30 horas

Unicaja Banco Sinfín

32 – 31

X29 – Liga Asobal – Casa

Sábado 21 Mai 2022 17:00 horas

ABANCA Ademar León

32 – 33

X30 – Liga Asobal – Fóra

Domingo 29 Mai 2022 17:00 horas

Logroño Bm. La Rioja

31 – 30

OS NOSOS PATROCINADORES

Queres preguntarnos algo?

Se tes calquera pregunta que facernos, non dubides en poñerche en contacto connosco desde o noso formulario de contacto.

Tamén podes seguirnos en Redes Sociais. Para nós a túa opinión é importante.

Inicio