Seleccionar página

PRIMEIRO EQUIPO 

2020 – 2021

Liga Sacyr Asobal

Desde esta sección terás acceso aos resultados do primeiro equipo, clasificación e compoñentes do persoal e corpo técnico.

PRIMEIRO EQUIPO

Adestrador: Ignacio Moyano

Segunda tempada no equipo do preparador madrileño. Provén do Ikasa Balonmán Madrid.

32 anos

Porteiros

JAVI DÍAZ

ESP

45 anos

Peso 100 kg.

Altura 1,87 m.

GERARD FORNS

ESP

26 anos

Peso 85 kg.

Altura 1,87 m.

Laterais

MIGUEL BAPTISTA

POR

25 anos

Peso 115 kg.

Altura 1,96 m.

MARTÍN GAYO

ESP

20 anos

Peso 106 kg.

Altura 1,90 m.

DAVID IGLESIAS

ESP

22 anos

Peso 90 kg.

Altura 1,92 m.

RUBÉN RIBEIRO

POR

22 anos

Peso 84 kg.

Altura 1,97 m.

ALEN MURATOVIC

MNE

41 anos

Peso 85 kg.

Altura 1,98 m.

Centrais

BRAIS GONZÁLEZ

ESP

19 anos

Peso 83 kg.

Altura 1,89 m.

RUBÉN SOLIÑO

ESP

31 anos

Peso 77 kg.

Altura 1,73 m.

SANTI LÓPEZ

ESP

24 anos

Peso 82 kg.

Altura 1,82 m.

ÁNGEL RODRÍGUEZ

ESP

22 anos

Peso 81 kg.

Altura 1,83 m.

Extremos

MOI SIMES

ESP

32 anos

Peso 83 kg.

Altura 1,80 m.

DANI FERNÁNDEZ

ESP

19 anos

Peso 67 kg.

Altura 1,76 m.

CARLOS VILANOVA

ESP

21 anos

Peso 82 kg.

Altura 1,80 m.

ADRIÁN MENDUÍÑA

ESP

30 anos

Peso 75 kg.

Altura 1,83 m.

Pivotes

JUAN QUINTÁS

ESP

25 anos

Peso 111 kg.

Altura 1,95 m.

DANI CERQUEIRA

ESP

36 anos

Peso 99 kg.

Altura 1,91 m.

ALBERTO MARTÍN

ESP

19 anos

Peso 96 kg.

Altura 1,95 m.

Corpo técnico

DANI MALVIDO

2º Adestrador

J. MANUEL PIÑEIRO

Delegado de equipo

MANUEL CAEIRO

Médico

GONZALO GALLEGO

Masaxista

PARTIDOS XOGADOS

XORNADA 2

8 de setembro de 2020

Frigoríficos Morrazo – Fraikin Granollers

22 – 35

XORNADA 4

13 de setembro de 2020

Frigoríficos Morrazo – Dicsa Modular Cisne

26 – 33

XORNADA 5

20 de setembro de 2020

Villa de Aranda – Frigoríficos Morrazo

22 – 22

XORNADA 6

28 de setembro de 2020

Frigoríficos Morrazo – Ángel Ximénez Puente Genil

25 – 25

XORNADA 7

3 de outubro de 2020

Incarlopsa Cuenca – Frigoríficos Morrazo

22 – 22

XORNADA 1

6 de outubro de 2020

Recoletas At.Valladolid – Frigoríficos Morrazo

30 – 25

XORNADA 8

10 de outubro de 2020

Frigoríficos Morrazo – Fraikin Granollers

23 – 33

XORNADA 12

11 de novembro de 2020

Helvetia Anaitasuna – Frigoríficos Morrazo

38 – 24

XORNADA 13

14 de novembro de 2020

Frigoríficos Morrazo – Bada Huesca

22 – 33

XORNADA 14

21 de novembro de 2020

BM. Logroño La Rioja – Frigoríficos Morrazo

30 – 25

XORNADA 15

28 de novembro de 2020

Frigoríficos Morrazo – Viveros Herol BM. Nava

21 – 19

XORNADA 10

2 de decembro de 2020

Frigoríficos Morrazo – Liberbank Cantabria Sinfín

CLASIFICACIÓN

1. F.C.Barcelona 26
2. Bidasoa Irún 20
3. BM. Logroño LaRioja 20
4. Incarlopsa Cuenca 17
5. ABANCA Ademar León 16
6. Recoletas At. Valladolid 16
7. Ángel Ximénez Puente Genil 15
8. Bada Huesca 14
9. Fraikin BM. Granollers 12
10. Helvetia Anaitasuna 12
11. BM. Benidorm 10
12. Quabit Guadalajara 9
13. Fertiberia Puerto Sagunto 5
14. Frigoríficos Morrazo 5
15. Viveros Herol BM. Nava 4
16. Liberbank Cantabria Sinfín 3
17. Dicsa Modular Cisne 3
18. Blasgón/Bodegas Ceres VA 3

Queres preguntarnos algo?

Se tes calquera pregunta que facernos, non dubides en poñerche en contacto connosco desde o noso formulario de contacto.

Tamén podes seguirnos en Redes Sociais. Para nós a túa opinión é importante.

Inicio